ERICSON LABORATOIRE

 • Bio Pure
  Bio Pure
 • Meso-Vit
  Meso-Vit
 • Anti-aging
  Anti-aging
 • Enzymacid
  Enzymacid
 • ENERGY LIFT
  ENERGY LIFT
 • GENXSKIN
  GENXSKIN

Bio Pure

Kuracja dotleniająca, usuwanie toksyn

Dynamika dotleniania komórek skóry, tarcza przeciw zanieczyszczeniu, skuteczna walka ze stresem oksydacyjnym.

Ciągłe zaopatrzenie komórek skóry w tlen jest niezbędne do wytworzenia energii potrzebnej do zaspokojenia ich potrzeb metabolicznych. Nie-dotlenione komórki szybko ulegają "zmęczeniu". Niestety, powietrze miast jest zanieczyszczone i przez to ubogie w drogocenny tlen. Metale ciężkie, dym tytoniowy, drobnoustroje – to tylko niektóre z wielu czynników, związanych z rosnącą urbanizacją, które zwiększają niedotlenienie skóry. W wyniku ich działania skóra traci swój potencjał energetyczny. BioPure to gama produktów przeznaczonych dla mieszkanek dużych miast. Jej zadaniem jest usunięcie toksyn ze skóry, tak aby mogła ona lepiej funkcjonować.

Cena: 330zł

Meso-Vit

Kuracja rewitalizująca – alternatywa dla mezoterapii

REGENERACJA, OCHRONA, ROZJAŚNIANIE

Skuteczność i natychmiastowe rezultaty zabiegów to elementy, na których najbardziej zależy wymagającym klientom salonów kosmetycznych. Dlatego też pielęgnacja w gabinecie kosmetycznym ma coraz więcej wspólnego z zabiegami medycyny estetycznej.

Czerpiąc z innowacji naukowych, Ericson Laboratoire opracowało Meso-Vit, nowy zabieg w linii nieinwazyjnej medycyny estetycznej, który może być stosowany jako zabieg zastępujący mezoterapię lub uzupełniający ostrzykiwanie praktykowane w tym rodzaju kuracji. Ponadto Meso-Vit stanowi doskonały koktajl witaminowy o działaniu regenerującym, rozjaśniającym i ochronnym.

Cena: 400 zł

FEMINITY

OCHRONA URODY I KOBIECOŚCI

Feminity, efekt badań naukowców w dziedzinie hormonokosmetyki i biologii komórkowej, to ostatnie wyzwanie naszych laboratoriów. Nowa linia jest zainspirowana naturalnymi cyklami miesięcznymi, którym podporządkowane jest ciało kobiety.

Cena: 350zł

Enzymacid

Skuteczna metoda eksfoliacji

Alternatywa dla pilingu medycznego.

Nowoczesny piling o wielorakim działaniu pozwala znacznie poprawić stan skóry. Poprzez działanie mechaniczne natychmiastowo usuwa martwe komórki. Widoczne wygładzenie i rozświetlenie cery to efekt działania chemicznego. Działanie biologiczne długotrwale pobudza proces odnowy tkanek. Podczas zabiegu mamy do czynienia także z działaniem rewitalizującym komórki skóry oraz z działaniem rozjaśniającym.

Cena: 370 zł

ENERGY LIFT

Zabieg liftingująco wyszczuplający który pozwala wymodelować owal twarzy.
Powodów dla których twarz z wiekiem staje się zbyt okrągła jest wiele: nadmierna waga,zmęczenie,ciąża,zmiany hormonalne lub skłonności osobnicze.
Pod skórą miejscowo zbiera się tłuszcz,który powoli przemieszcza się w dół twarzy.
Nasz zabieg oddziałuje na dwa podstawowe problemy:
- ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki druga broda)
- oraz ujędrnia skórę, w widoczny sposób modelując owal twarzy.

Cena 400 zł

GENXSKIN

Starzenie się skóry charakteryzuje się uśpieniem genów odpowiedzialnych za syntezę cząstek strukturalnych skóry właściwej: elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego. Macierz pozakomórkowa ulega zniszczeniu i skóra traci jędrność,pojawiają się zmarszczki mimiczne.
W zabiegu GENXSKIN wykorzystano ogromny potencjał energetyczny innowacyjnego składnika o dużej mocy, który pozwoli reaktywować 14 genów biorących udział w funkcjonowaniu macierzy pozakomórkowej. Efekt to działanie ANTY AGING widoczne już po 14 dniach.
MATRIGENICS 14G oddziałuje bezpośrednio w sercu komórki,reaktywując uśpione geny:
- związane z syntezą,dojrzewaniem i organizacją włókien kolagenowych i elastyn
- związane z syntezą kwasu hialuronowego


Cena 420 zł

HYDRA CLINIC

 

Hydra Clinic to intensywny zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt „nowej skóry”.
Działanie zabiegu polega na zapewnieniu skórze optymalnej ilości wilgoci, w zależności od poziomu nawilżenia otoczenia. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu biomimetycznych fosfolipidów, odtwarzających prawidłowy poziom nawilżenia skóry, co umożliwia poprawę nawilżenia skóry o 30 %.
W linii Hydra Clinic zastosowano innowacyjną technologię akwaporyn APQ3 (nagroda Nobla w dziedzinie chemii w 2003 r.). AQP-3 to małe kanały, których rolą jest zapewnienie krążenia wody między komórkami. Zwiększając syntezę AQP-3, Hydra Clinic optymalizuje rozprowadzanie wody w skórze. Zadziwiająca skuteczność zabiegu polega również na właściwościach autoadaptacyjnych innowacyjnego składnika o nazwie Lipidure. Jest on zdolny dostosowywać swoje działanie odbudowujące do stanu skóry, zapewniając odbudowę uszkodzonego naskórka i usprawniając naturalną odnowę zdrowej skóry. 

 Cena 390 zł